ArrowArrow
ArrowArrow
PlayPause
Slider
ArrowArrow
ArrowArrow
PlayPause
Slider
 

Кухні

 

Шафи-купе

 

Різне

Шафи-купе Рівне

Інтернет-магазин Проект пропонує шафи-купе Рівне на замовлення, а також від провідних виробників шаф-купе українських фабрик. Шафа-купе відрізняється від просто шафи тим, що має розсувні двері купе. Завдяки цьому шафу-купе можна використовувати у вузьких проходах.

Види шаф-купе Рівне

Шафи-купе бувають корпусними і вбудованими. Корпусні шафи-купе можна поставити в будь яке місце в домі (квартирі) і по бажанню, її можна буде просто пересунути. Вбудовані шафи-купе виготовляються тільки для певного місця приміщення і часто в якості елемента своєї конструкції використовують стіни, підлогу або стелю кімнати. Корпусні і вбудовані шафи-купе розміщуються в житлових і офісних приміщеннях самого різного призначення.

Ціни на шафи-купе Рівне

Низька ціна на шафи-купе під замовлення досягається завдяки майже безвідходного використання матеріалів та мінімізації ручної праці працівників у процесі виготовлення шафи-купе, тому що більшість операцій проводиться на верстатах-напівавтоматах. Шафи-купе на замовлення відрізняються екологічністю, високою стійкістю систем і корпусу, надійністю в експлуатації, безпекою комплектуючих матеріалів і стильним дизайном.

Клієнт самостійно вибирає, з яких елементів має складатися шафа-купе, наші дизайнери можуть порадити який колір підійшов би то того чи іншого інтер’єру краще, але останнє слово за клієнтом, наша основна мета щоб клієнт остався задоволений покупкою. Незалежно який колір ДСП або колір розсувної системи вибере покупець якість і надійність шафи-купе при цьому залишаються незмінною для всіх покупців, тому що для виготовлення шафи купе ми використовуємо високоякісні матеріали, за якість яких ми відповідаємо. Ми гарантує вам кращу ціну у Рівному на якісні шафи-купе. Переконатися в цьому ви можете на нашому сайті або завітавши на будь яку з наших торгових точок.

Ціна шафи-купе залежить від її розміру, матеріалів які будуть використані на фасад (дзеркало, ДСП, скло, фотодрук і т.д.). Недорогі шафи-купе, часто й густо, бувають стандартних розмірів (1м. 2м. 3м) і випускаються серійно. Ми пропонуємо виготовлення шафи-купе на замовлення за розмірами та ескізами замовника, в будь якому кольорі, на будь який розмір. Меблі в цьому випадку можуть бути будь-якої конструкції і конфігурації. Шафа-купе може розміщуватися в кутку кімнати. Кутові шафи-купе економлять своїм власникам багато місця для зберігання речей.

Двері для шафи-купе Рівне

Ми пропонуємо розсувну систему Rolla для шафи купе. Розсувна система Rolla для шафи-купе виготовляється з анодированного алюмінієвого профілю, який не боїться вологості і не схильний до корозії. Ролики вбудовані і забезпечені підшипниковим механізмом, ролики при цьому не видно із зворотного боку дверей.

   

     

Технічні характеристики системи Rolla:

  • Максимальна висота дверей - 3000 мм

  • Максимальна ширина дверей - 1150 мм

  • Максимальний рекомендований вага наповнення двері - до 100 кг

  • Безшумне пересування двері

  • Прихований роликовий механізм

  • Антискачковий механізм 

Основні декори системи Rolla:

                

Алюміній

Золото

Світла бронза

Темна бронза

Купити шафи-купе фабричну і на замовлення можна на нашому сайті. Спочатку, перш ніж замовляти шафи-купе ознайомтеся з фотографіями меблів. Фотографії з інформацією, в якому кольорі були виготовлення і які матеріали були використанні для фасаду. Викликати дизайнера-замірщика можна за телефонами, які вказані на сторінці КОНТАКТИ. Вбудовані і корпусні шафи-купе за індивідуальними проектами мають термін виготовлення від двох до семи днів. Велику різноманітність шаф-купе та розсувних меблевих дверей-фасадів Ви завжди знайдете в нашому інтернет-магазині шаф-купе у Рівному.

Естетичні якості шаф-купе Рівне

Стильні і красиві двері для шафи-купе з використанням найрізноманітніших матеріалів: скла, МДФ, ДСП, Фотодруку ідеально впишуться в будь-яку кімнату. Величезна різноманітність кольорів і фактури зроблять вибір дверей для шафи-купе справжнім задоволенням.

Функціональність шафи-купе Рівне

Полиці, ящики, штанга, корзини – для тих, хто цінує порядок навіть у дрібницях. Саме шафа-купе сховає за стильними дверима все це так, що ваші гості і не подумають, що за дверима ховається така кількість речей.

Зручність шаф-купе Рівне

Доступ до всіх цих речей відкривається легким відкриванням дверей шафи. Надійність і довговічність ходу двері забезпечують прогумовані коліщата і міцний стійкий до пошкоджень профіль. 

Шафи-купе Рівне