ArrowArrow
ArrowArrow
PlayPause
Slider
ArrowArrow
ArrowArrow
PlayPause
Slider
 

Кухні

 

Шафи-купе

 

Різне

МДФ плівковий

Плівкові фасади являють собою плити з МДФ, облицьовані плівкою ПВХ. Основу МДФ виготовляють методом гарячого пресування.

Плівкові фасади МДФ отримали велике поширення в меблевому виробництві. Активно їх використовують при виготовленні кухонних меблів на замовлення, особливо в якості фасадів.

За рахунок ПВХ поверхню МДФ має підвищену захист при механічному впливі, а також при прямому попаданні води. Новітні розробки в технології виготовлення дозволяють створювати міцні плівкові фасади, стійкі до агресивного середовища. Дані властивості дуже важливі для кухні.

Кухні з плівковими фасадами МДФ найбільш популярні серед широкого асортименту інших кухонних фасадів. В першу чергу, одна з переваг таких фасадів - це широка кольорова гамма плівок і невисока вартість.

На сьогоднішній день представлена величезна кольорова гамма ПВХ плівок для меблевих фасадів. При виготовленні меблів на замовлення не складе труднощів підібрати ПВХ під будь-який інтер'єр приміщення. Поверхня може бути як матовою , так і глянцевою

Кухні з плівковими фасадами МДФ дуже практичні у побуті. Вони не вимагають спеціального догляду, достатньо періодично протирати фасади неабразивних миючих засобів. 

Наша меблева фірма виготовляє кухні за індивідуальним проектом. Замовляючи кухню, Ви можете створити свій дизайн і стиль кухні. Кухні з плівковими фасадами створять затишну атмосферу в домі, і будуть радувати не тільки Вас, але і Ваших гостей.