ArrowArrow
ArrowArrow
PlayPause
Slider
ArrowArrow
ArrowArrow
PlayPause
Slider
 

Кухні

 

Шафи-купе

 

Різне

 

 Стільниці

Стільниця на кухні, виконує роль робочої поверхні, у зв'язку з чим схильна великому навантаженні і негативним впливам. У той же час важливо, щоб виріб не було занадто важким, щоб не чинити зайвого тиску на опори. З цих причин на даний момент найбільш популярним матеріалом для виготовлення стільниць є ДСП.

Стільниця з ДСП (деревно-стружкової плити), являє собою лист ДСП, покритий декількома шарами паперово-шаруватого пластику нанесеного за спеціальною технологією - постформінг, при високому тиску і температурі, при цьому огинаючи лист ДСП так, щоб передня його кромка була повністю покрита пластиком. Така технологія виготовлення кухонних стільниць робить їх міцними, термостійкими і вологостійкими.

Стільниці бувають двох товщин - 28 мм і 38 мм. Глибиною – 600 мм і 800 мм. Глибиною 800 мм і товщиною 38 мм можут буті стільніці тільки з фабрики LuxeForm.

Передній край стільниці має закруглення. Закруглення може мати плавний вигин: тільки зверху (радіус 90 градусів), або зверху і знизу (радіус 180 градусів). Наявність одного або двох вигинів впливає тільки на зовнішній вигляд виробу.

На задній край стільниці встановлюють плінтус, який закриває торець плити і оберігає стільницю від потрапляння води і сміття. Іноді для додаткового захисту місця стиків заповнюють силіконом.

Переваги стільниці з ДСП:

• невелика вартість (в середньому 500 грн. за трьох метрову стільницю);

• володіє широкою гамою кольорів, і простотою у догляді;

• завдяки спеціальному покриттю, набуває додаткової міцності і вологостійкості;

• довгий термін експлуатації.

Наша меблева фірма використовує стільниці: Swisspan by Sorbes, LuxeForm і КронаУкраїна.