ArrowArrow
ArrowArrow
PlayPause
Slider
ArrowArrow
ArrowArrow
PlayPause
Slider
 

Кухні

 

Шафи-купе

 

Різне

 Оплата і доставка

Оплата

  Готівкою експедитору. Оплата за меблі проводиться готівкою експедитору під час отримання замовлення.

  Банківський переказ. Оплата здійснюється через касу будь-якого банку, згідно виставленого рахунку на оплату. При безготівковому розрахунку проводиться 100% передоплата на розрахунковий рахунок фірми. 

Увага!!! 

  Для підтвердження замовлення в інтернет-магазині необхідно внести завдаток. 

  Сума завдатку складає 20% згідно виставленого рахунку на оплату товару, завдаток потрібно внести на банківський розрахунковий рахунок або занести на торгову точку, а залишок, 80% оплатити готівкою експедитору, при отриманні товару.(за умови якщо товар доставляється транспортом фірми).

Занесення меблів в квартиру

  Занесення меблів в квартиру - послуга платна, від якої Ви можете відмовитися. Вартість занесення залежить від габаритів і ваги замовленої меблі, а також від умов занесення (за допомогою ліфта, або без нього і т.п.). Замовлення занесення меблів обговорюється з експедитором під час доставки меблів.

  Вартість занесення / підйому в квартиру.

В залежності від габаритів, ваги, кількості елементів:

в будинку без ліфта - 25 - 75 грн. / поверх (за одне замовлення).

в будинку з ліфтом - 25 - 110 грн. / поверх (за одне замовлення).  

  Занесення меблів на перший поверх або в приватний будинок - 25 - 70 грн. (за одне замовлення). 

Доставка

  Всі меблі доставляється в розібраному вигляді окрім кухонь які виготовлені під індивідуальне замовлення. Термін доставки меблів, складає від 3 до 20 днів.

  Доставка по Березному і Рівному здійснюється в будь-який район міста. Вартість доставки меблів по Березному і Рівному (до під'їзду): безкоштовна.

  Доставка за межі Рівного в будь-який напрямок становить: 15 грн. за 1 км. в один напрямок, від знаку Рівне до призначеного місця.